SABUNLAR

PREBİYOTİK EL VE VÜCUT KATI SABUN-ZENCEFİL

0

Zencefil özü ile geliştirilmiş özel formülü ile cildinizdeki eşsiz temizliği hissedin. Prebiyotik özelliği sayesinde yararlı bakterilerin ciltte kalmasına ve cildin doğal florasını korumaya yardımcı olur.

PREBİYOTİK EL VE VÜCUT KATI SABUN-ZERDEÇAL

0

Zerdeçal özü ile geliştirilmiş özel formülü ile cildinizdeki tazeliği hissedin. Prebiyotik özelliği sayesinde yararlı bakterilerin ciltte kalmasına ve cildin doğal florasını korumaya yardımcı olur.

PREBİYOTİK EL VE VÜCUT KATI SABUN-KARANFİL

0

Karanfil özü ile geliştirilmiş özel formülü ile cildinizdeki eşsiz ferahlığı hissedin. Prebiyotik özelliği sayesinde yararlı bakterilerin ciltte kalmasına ve cildin doğal florasını korumaya yardımcı olur.

PREBİYOTİK EL VE VÜCUT KATI SABUN-ÇAY AĞACI

0

Çay ağacı özü ile geliştirilmiş özel formülü ile cildinizdeki derinlemesine temizliği hissedin. Prebiyotik özelliği sayesinde yararlı bakterilerin ciltte kalmasına ve cildin doğal florasını korumaya yardımcı olur.

PREBİYOTİK EL VE VÜCUT KATI SABUN-ZEYTİNYAĞLI

0

Zeytinyağı içeren özel formülü ile cildinizdeki parlaklık ve nemi hissedin. Prebiyotik özelliği sayesinde yararlı bakterilerin ciltte kalmasına ve cildin doğal florasını korumaya yardımcı olur.

PREBİYOTİK EL VE VÜCUT KATI SABUN-ÇİÇEK ÖZLÜ

0

Çiçek özleri ile geliştirilmiş özel formülü ile cildinizdeki doğal temizliği hissedin. Prebiyotik özelliği sayesinde yararlı bakterilerin ciltte kalmasına ve cildin doğal florasını korumaya yardımcı olur.

Twitter
Visit Us
Follow Me
Instagram